2018- de Para Kazanma.

336

2018’de çevrimiçi para kazanmak için yapabileceğiniz en kolay şeylerden bazıları şunlardır:
Nakit Karşılıqlı Anket Yapın.
Tarafında para kazanmak için yapılması gereken en kolay, meşru şeylerden biri anket alarak . Şirketler fikir ve düşünceleriniz için ödeme yapacaktır. Bu, ön ödeme yapmadan yapabileceğiniz bir iş. Bununla birlikte, girişe bu kadar düşük engel olduğundan, çok sayıda rekabet olduğunu unutmayın.

Ne tür sorularınızı cevaplamalısınız? Eh, onlar birkaç şey söylemek için, yemek ve içmek, favori giyim markaları ve seyahat alışkanlıkları gibi şeyleri bilmekle ilgileniyorlar.

Bu bilgilerle, tüketicilerin aradıklarına uyacak şekilde ürün ve hizmetlerini değiştirebiliyorlar. Para kazanmak için anketler hazırlayarak, şirketlere “at ağzından” ihtiyaç duydukları değerli bilgiler edineceksiniz – dolayısıyla insanların bu anketleri alarak çevrimiçi olarak fazladan gelir elde edebileceğini merak etmiyorsunuz!
Anket Junkie , İnternet’teki en çok tercih edilen anket panellerinden biridir. Nakitlerini tamamlamak için üyelerine büyük anketler öneriyorlar ve süper hızlı ödeme yapıyorlar (para isteğinde bulunduğunuz gün aynı parayla nasıl para alıyorlar ?!).

Survey Junkie ile kayıt yapmakta özgürdürler ve şu anda ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya’dan mutlu bir şekilde hizmetlerini kullanan 7 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır.
ARKADAŞLARINIZLA EBATES’E BAŞ VURUN.
Bazı insanlar sadece Ebates’i çevrimiçi alışverişlerde nakit para topladığınız web sitesi olarak biliyorlar . Ancak bazı insanların bilmediği, kendi paranızın harcanmasını gerektirmeyecek şekilde iyi bir para birimi elde edebilmenizdir – ve arkadaşlarınızı bu hesaba katılmaya yönlendirerek gereğidir!

Ile Ebates, onların online satın alma işlemleri için web sitesi aracılığıyla alışveriş yaparken arkadaşların nakit geri kazanabilir. Her zamanki alışverişlerinden farksızdır – sadece Ebates’e ilk giriş yapmaları ve sonra son varış yerini ziyaret ettiklerinde, satın aldıkları satın alma oranının bir kısmını Ebates hesabına geri alacaklardır.

Yapmanız o kadar kolay ki, ne sıklıkta çevrimiçi alışveriş yaptığınıza bağlı olarak, yılda 100- 300 dolar kazanmak için alışveriş yaparken yalnızca birkaç dakikanızı almanız yeterlidir. Çok seyahat ederseniz, tasarruflar gerçekten de artabilir!

Başlamak için önce kendi Ebates hesabınıza kaydolmanız gerekecek . Endişelenmeyin – bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sonra yönlendirme bağınızı tutun ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmaya başlayın.

ÖNEMLİ: Önermeden önce kendiniz kullandığınızdan emin olun. Kesinlikle akıllı bir tavsiye yapmak istersiniz veya kimse sizi ciddiye almaz.

ONLİNE NAKİT PARA İÇİN KULLANILMIŞ EŞYALAR SATMAK
Bazen, biraz ekstra para kazanmalısın. Anket sitelerinizden para kazanmak için ya da tavsiye programlarınız için ödeme yapmak için beklemek için zamanınız yok. Dün gibi paraya ihtiyacın var, ne yapıyorsun ?!

Cevap basittir – Artık ihtiyaç duymadığınız şeyleri hızlı bir şekilde satmak için İnternet’i kullanın. Bu öğeleri Facebook bahçesinde satış gruplarında, Craigslist’de veya Ebay’da hızlı bir şekilde satıp para kazanmak için listeleyin.
Elbette, kullanılmış eşyaları çevrimiçi olarak satmak sadece bir “para kazanmak” fikri değil. Evinizi onarmak ve yan tarafta biraz para kazanmak için uzun vadede kullanabilirsiniz.

Ayrıca, diğer kişilere, kullandıkları eşyalarını satarak zaman ve çabalarınız için komisyon ücreti alarak yardımcı olabilirsiniz.
SANAL ASİSTAN OL.
Blogcuların çevrimiçi işlerinin para kazanmasını sağlamak için tamamlanması gereken çok görev var. Yayınlar oluşturmak, resimleri düzenlemek, içeriğini tanıtmak, e-postaları yanıtlamak, sahalar göndermek, hayranlarıyla etkileşim kurmak zorundalar – liste uzayıp gidiyor!

Birçok blog yazarı, bu sorumlulukların bazıları için, özellikle de iş büyüdükçe ve hepsini yapacak zaman bulamayan bir sanal asistan kullanmak ister.

Kızkardeşim VA oldu ve şimdiye kadar yaptığı en iyi şeylerden biri olduğunu söylüyor. Artık iyi ödenen, evden yapılabilen ve zamanıyla tamamen esnek bir işi vardır. Ona iyi işler için ödeme yapmanın yanı sıra, bu tür çalışmalar, yolda kendi bloguna uygulayabileceği iyi bir deneyim elde etmesine izin veriyor. Eğer şimdi paraya ihtiyacınız varsa ve daha sonradan düşmeniz için daha büyük bir şeyler yapmak istiyorsanız bu kazan-kazan.

ETSY‘YE ÖĞELER SAT.

Bu fikir, kendinizi yaratıcı bir kişi olarak görürseniz, sizin için mükemmel bir şekilde uygundur. İyisi iyi resimler çiziyor olsa bile, Etsy’den para kazanmanın bir yolu var!
Bir Etsy mağazasını açmanız, yarattığınız eşyaları satmak için kendi pazarınızın olması gibidir. Çok kurnazsanız ve yaptığınız sanatın parçası olmak istiyorsanız, Etsy’yi 2018’de çevrimiçi para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Web sitesine bir göz atarsanız, diğer satıcıların üst dolar için öğelerini listelediklerini göreceksiniz. İnsanlar el yapımı eşyaları sever ve onlar için para ödeyeceklerdir! Bu pazarda benzersiz yerinizi bulun ve nakit akışına dokunun. Çocukken geçirmiş olduğunuz tutkuları derinleştirip onları satacak şeyleri tasarlamak için şimdiye kadar getirebilirsiniz. Sahilde toplamak istediğiniz güzel kayalar gibi şeyleri satabilirsiniz. Seni özlüyorum! Eger bir zanaat veya bir zanaatta kullanılabiliyorsa, Etsy’de satılabilir!
Etsy’ye başlamak ücretsizdir. Listelediğiniz her bir öğe için yalnızca 0,20 dolar ödersiniz, ardından bir öğe sattığında küçük bir işlem ücreti ödersiniz. Gerisi senin için bir kar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin