Yeni bir yılın başlangıcıyla ve cebeğiniz mevsimsel alışverişten geri çekildiğinde, şimdi alışverişlerinizde nasıl para kazanabileceğinizi anlamanın iyi bir zamanı olabilir.

İşte normal satın almalarınızda para kazanmak için üç basit yaklaşım.

Dedication Rewards Programları

Belirli bir mağazaya bağlı sadakat ödülleri programları hakkında sizi önemli miktarda biliyoruz. Birkaç kuruluş size ek olarak çeşitli tedarikçi satıcılar için harcama yapmanızı sağlar. Bu olaylarda, asıl olarak sadakat programı sitesinde veya uygulamasında bir kayıt kabul etmeyi ve şarj kartlarınızı idare ile eşleştirmeyi kabul edersiniz. Ödül programındaki bir nakliyecide, eşleşen kartlarınızdan para ile yanarsanız, para kazanırsınız.

Böyle bir yönetim Drop, Toronto merkezli bir uygulamadır ve para yardımı ile yirmi ila otuz yaşına bir teşvik getirmeye teşvik etmeye çalışmaktadır. Bırakmak için, temel olarak uygulamayı indirin, kredi ve platin kartlarınızı eşleştirin ve tüccar teklifleri seçmeye başlayın.

Kazanan ödüller, özellikle Dikişsiz, Uber, Bloomingdales, Walgreens ve Walmart’ı bir araya getiren nitelikli tüccarlar için süper basittir. Temel kayıt ayarlarınızdan sonra, Amazon, Nordstrom veya Starbucks hediye çeki için ödülünüzü geri almanızın gerekip gerekmediğini seçmek dışında gerçekten yapmak gerçekten çok zor bir iş değil.

Başvuruyu iki ya da üç ay süreyle kullandıktan sonra çoğunlukla Kesintisiz ve Uber’de harcadığım gerekçesiyle 25 dolarlık para kazandım.

iDine, atıştırmak için olduğu gibi, aynı şekilde Bırakmaya çalışan başka bir sitedir. Bir iDine hesabına üye olmanız ve gerekli taksit stratejilerinizi senkronize etmenizin ardından, hemen hemen işiniz bitti. IDine organizasyonunda bir eateryuma gittiğinizde, deneyiminiz hakkında kısa bir çalışma yapan bir e-posta alırsınız. İşiniz bittiğinde başlamak için% 5 paranızı geri kazanacaksınız, ancak her sene 750 dolardan fazla ya da daha fazla iDine nitelikli atılmış restoranda yaktığınızda% 10’luk bir fiyat elde edebileceksiniz. Her ne pahasına olursa olsun ödül olarak 20 dolar ödülünü topladığınızda, bir sonraki American Express Ödül Kartı size her erişilebilir ödül ile gelecek ay gönderilecektir.

Para İadesi Alışveriş

Drop ve iDine gerçekten bir kayıt için kaydolmanızı ve ardından bu işi görmeden beklemenizi beklerken para iadesi alışverişi, alışveriş yaptığınız her noktada alışveriş girişiminize bir parça daha eklemenizi bekliyor.

Para kazanmak için nitelikli olabilmeniz için başlangıçta Bay İndirimler veya Ebates gibi bir para iadesi girişi için kayıt yaptırmanız gerekir. Bir kere kaydolduktan sonra, özellikle bir tüccar web sitesine gitmeye karşı bir çevrimiçi alışveriş yapmak için hazır olduğunuz her noktada, önce paranızı geri alıp alışveriş girişine başlayın. Bir kez oradaysa, göndereninize karar verin ve giriş yolu arayüzü aracılığıyla o çevrimiçi mağazaya gidin. Bu küçük ilerleme, gerçek para karşılığında% 1-30 oranında değişimi sağlayabilir.

Paranızı geri ödülünüzü destekleyen nakit, para arayüzleri farklı tüccarlar ile olan üye bağlantıları yoluyla oluşturulur. Bir giriş, bir tüccara ödeme yapan müşteriyi ima ettiğinde, bir komisyon üretilir. Para arka kapıları, alıcıların para ödülleri ile üretilen komisyona katılmalarını sağlar.

Ücret kartı Ödüller

Çoğu şarj kartı, kart sahiplerine kartlarından faydalanmak için bir miktar ödül veya avantaj sunar. Olsun, tüm ücretli kart ödül programları eşdeğer değildir. Bazı Visa’larda, satın aldığınız şey ne olursa olsun, benzer bir geri ödeme veya şarj kartı ödüllendirme oranı sunar. Örneğin, Citi Çiftli Nakit Kartı,% 2 para iadesi ve büyük -% 1 para iadesi ve% 1’i taksit satın alıyor.

Diğer şarj kartı ödül programları, belirli harcama sınıfları için geniş ödüller sunar. Örneğin, Chase Sapphire Reserve Card, kart sahiplerine hareket ve atılmış harcamalarda dolar başına üç odak ve diğer harcama sınıflandırmalarında harcanan her dolar için bir puan verir.

Hangi kartın sizin için en iyi olduğunu bulmak için harcama tasarımlarınıza güvenin. Bir önceki yıl harcamanızı denetleme fırsatı bir kenara koyun ve satın alımların birkaç sınıflandırmaya çarpıp asmadığını kontrol etmeyi veya harcama sınıflandırmalarının ötesinde çapraz olarak yayılmasını umut edin. Bu bilgilerle donatılmış olarak, sizin için en iyi kartın ne olacağı konusunda eğitimli bir seçeneği seçme kapasitesine sahip olacaksınız.

Doğru harcama merkezinize sahip olmak, temel harcama bölgeleriniz açısından aldığınız ödüllerin ölçülmesinde devasa bir etki yaratabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin