Adsense’den Nasıl Çok Kazanç Yapabilirim

273

Neden Adsenseden kazanamıyorum.

Bazı insanlar söylerler. Neden Adsense’den kazanamıyorum. Bunun bir çok sebebleri vardır.

İlk önce özgün olmayan makaleler paylaşırlar. Google bunun kopya olduğunu anlar ve sıralamalara o siteyi koymaz. Koysada en alt sıralara ekler. Bilgimiz gibi googlede ilk sırada olmak için. İlk önce özgün makale. İnsanların neyi daha çok aramasını bilmek icin Google Trends buradan baka bilirsiniz sayfasına göz atmanızı bildiriyim. Her bir işde olduğu gibi her işinde zorlukları vardır.
Eyer haber sitesi kuruyorsan. İnsanları ilgilendiren haberler bulub yayınlaya bilirsiniz. Eğer Adsense’den kazanmak isdiyorsanız bir az gözlerinizi bir az ellerinizi yorarak en güzel makaleyi yazıb paylaşmalısınız. Sabır her işin anahtarıdır.

Kendi reklamlarına tıklama.

Sakın Google Adsens’i aldatmağa çalışma. Bunu bilki Google sana reklam veriyorsa seni her zaman ne yapdıgını nereden reklam tıkladıgını hangi İP’ den girdiyini bilir. Tabiki Google bunu yapmayarak kendi ayağına kurşun sıkmaz.
Biliyorum düşüncenizde, reklamı alıyım bir iki arkadaş bulub tıklayalım. Amma bu iş o kadarda kolay değil. Gözlemediyin anda adsense anlar ve seni öyle BAN ederki ne yapdığını bile bilemezsin. Affetmez. Tabiki bunu Gizlilik Politikası’da bildiriyor.

Makaleyi okudugunuz için teşkkür ederim. Hepinize bol kazançlar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin