Anket Doldur Para Kazan

390

Anket ile para kazanmak mümkün arkadaşlar hemde referans linki vererek arkadaşlarınıza veya başkalarına aylık kazancınızı 10 a kadar katlayabilirsiniz. Size biraz bundan bahsetmek istiyorum mutlaka denemelisiniz. Ev hanımları veya ek iş isteyen çalışan boş zamanı olan boş zaman yaratabilecek arkadaşlarım için çok güzel bir sistem ek bir masraf olmadan veya üye paketi alarak buna ileriki aşamalrda veya direk büyümek isteyen direk katlamak isteyen için paket alarak bunu 10 a 100 e katlayabilirsiniz. şimdi resimli anlatıma ve site hakkında bilgiye geçiyorum.

1999 yılında kurulan Dijital Yaşam, anketlio isimli ünlü araştırma platformu ile Türkiyede binlerce kişiye anketler göndererek sizleri araştırmalarına ortak ediyor. Sizlerin bu ortaklıkta öncelikli kazancınız network ağı olacaktır, ayrıca anketlerden edinilen gelirde kazancınıza eklenecektir.

Ben sadece anket doldurucam para kazanıcam derseniz de bu mümkün ama bunu belli bir miktara aylık 1000 tl gibi ek bir gelir gibi bir oran istiyorsanız 5 adet aktif Gold üye eklerseniz aylık kazanç limitiniz 1000 TL’ye yükseliyor. (Anketlerden elde edilen gelir hariç) bu limit gold üye sayısı arttıkça katlanarak artıyor. (bu kazanç limitlerini üye olduktan sonra “kazanç planı” sayfasında detaylıca görebilirsiniz) sadece anket doldurarak para kazanmakta mümkün arkadaşlar ama biraz sermaye katarak ve referans linklerinizi vererek bunu çok çok arttırabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtelim ki kaliteli anket firmalarını tercih ediniz. Aksi halde düşük rakamlar kazanırsınız.

– Kaliteli firmalar anket başına 5$ – 25$ arasında para ödemektedir. Bu anketten ankete değişen ücrettir. Bazı anketler kapsamlı olur ve 25$ öder. Ancak bazı anketler kısa ve detaysız olur 5$ öder. Günde en az 2 anket doldurursunuz. Anket doldurmak kolay iştir ve en fazla 20 dakikanızı alır. Sizin öncelikle 3 anket firmasına kayıt olduğunuzu varsayalım ve günde 2 anketten 3 firmadan gelecek toplam anket miktarı 6’dır.

– En az kazanacağınız miktar: 6×5=30$ (Günde 30$ ayda ise 900$ yapmaktadır.)

– En fazla kazanacağınız miktar 6×25=150$ (Günde 150$ ayda ise 4500$ yapmaktadır.)

– Yani kısacası geliriniz 900$ ile 4500$ arasında değişecektir. Asgari ücretin 700 Türk Lirası olan ülkemizde kazanacağınız bu ücretler kat kat fazlasıdır. Evinizde sadece bu işi yapabilir yada ek gelirinizin olması için bu işi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin