Blog Yazarı Olarak Para Kazan

356

Geçmiş yıllarda bloglar yazanlar, günlüğü tutmak veya orantılı özel düşünceleri korumak için bu işi en iyi yaptı. Günümüzde, bireysel internet kullanıcıları bunu, internetten nakit para kazanmak için en uygun makul kamu görevlendirmesi ve kurumsal ajanslar için bir reklam ve pazarlama imkanı sağlamış olarak görüyorlar. Web günlüğünü para kazanma özelliğine getiren ana şey, Google’ın ve farklı arama motorlarının, klasik web sitelerinden daha değerli olmasıdır. Bu fiyata hak ettikleri amaç, sürekli yeni verilerle beslenebileceği ve özel düşünceleri tekrar ettikleri için benzersiz olmasıdır.

Konvansiyonel internet siteleri şık bir şekilde kurulduktan sonra nadiren güncel. Onların amacı; organizasyon olguları, hobi alanları ve güvenilir iletişim kanalları. Blog web siteleri, genellikle güncel ve orijinal yayıncılık bilgisi ile hareket ettiği için google gibi arama motorları yoluyla daha fazla trafik elde eder.
Blog yoluyla Adsense reklam yayınlayarak para kazanma.

Weblog yoluyla reklam yayınlayarak nakit kazanmak isteyen nedeni; blog içeriği için mükemmel reklam almalı ya da Google Adsense gibi reklam kanallarından yararlanmalısınız. Adsense blogunuzun içerik materyalini analiz etmesi ve tam teşekküllü reklamlar yayınlaması sebebiyle tıklama tırnakları çok iyi. Ancak, reklamını yaptığınız blog’un çok zengin bir içeriğe sahip olması ve çeşitli trafiğinizin büyük bir oranda olması gerekir.

Kolay bir blog ile reklam yayımlayarak internette para kazanma yeteneğiniz çok düşüktür. Esas olarak tıklamaya göre gelir kavramına dayanan bu sistem, genellikle mürettebat çalışmasıdır. Tek başına zaman çizelgesine uymak ve benzersiz içerik materyali hazırlamak temiz değildir. Benim düşünceme göre, bu tekniği hiç kullanmadım ama tüm girişimlere rağmen avantajın biraz daha az olduğunu varsayıyorum.

Bir blogda binlerce ziyaretçinin reklamını yapmak mantıklı olabilir, ancak öyle popüler hale gelmek için harcanan emek, sermaye ve zaman dikkate alındığında gelir beklentilerini karşılamamaktadır. Hatta on-line gelir ortaklığı yapmak için seçerseniz bile, günde en etkili 1.000 insan tarafından ziyaret edilen bloglar bile para kazanıyor. Elbette, sahip olduğunuz web günlüğünün birleşmesi için uygun bir şey olması gerekir.

Sitene ziyaretçi Çekmek için Özgün Makale Yazmak.

Bunların hepsine karar verdiğinizi ve şu anda bir web günlüğünü açmaya hazır olduğunuzu tahmin ediyorum. Yeriniz hazır, yönde, gevşek veya ücretli bir alana sahipsiniz ve ayrıca blog çağrınız var. Şimdi yüksek kaliteli bir parçası bir parçası. Artık arama motorlarının google ihtiyacı gibi olması nedeniyle yazılı ve sözlü olarak yazışmalısınız. Artık bunun hakkında fazla korkmamalıyız. Haftaya göre 3 makale göndermek millere çok elverişlidir. Birincil 3 ay geçirdikten sonra, haftada bir veya her 15 günde bir yapmak yeterli olacaktır.

Kaliteli yazı yazma alışkanlığı kazandığınız takdirde, yıllar boyunca çeşitli yorumların alınması için bir tehlike olacaktır. Açıklamalar, daha zengin, orijinal ve daha güncellikli olmasını sağladığı için değerlidir. Yorumlanan içerik gecikmeksizin google gibi motorlarla teşhis edilir. Böylece, geribildirim yardımı ile robot gibi Google gibi motorlardaki zirveye baslayabilirsiniz. Sonuç olarak, google gibi arama motorları artık zayıflama içeriğine dokunmadıklarını akılda tutma kapasitesine sahiptir. Bu nedenle, içerik kalitesi kadar değerli yorumlar da önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin