Gizlilik Politikası

FABİTOM.COM GİZLİLİK POLİTİKASI (GÜNCELLEMİŞ 12.10/2017)

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ GİZLİLİK POLİTİKASINI WEB SİTESİNİN HERHANGİ BİR BÖLÜMÜNE ULAŞAN ÖNCE DİKKATLE OKUYUNUZ.

Fabitom.com’un (“Web Sitesi”) kullanıcılarının gizliliklerini tanır ve buna saygı duyar. Aşağıda açıklanan şekilde (“Politikamız”) zaman zaman değiştirilen aşağıdaki gizlilik politikası, Fabitom.com Web Sitesi aracılığıyla topladığı bilgileri ve topladığımız bilgileri nasıl kullandığımızı anlatmaktadır. Web Sitesine erişirseniz, bilgi toplama ve bu Politikada açıklanan uygulamaları, bizim tarafımızdan zaman zaman değiştirildiği gibi kabul etmiş olursunuz.

Fabitom.com, bu Politikada istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve bu sayfada herhangi bir gözden geçirilmiş Politikayı yayınlar. Bu İlkenin en üstünde yeni bir güncellenmiş tarih gördüğünüzde Politikayı değiştirdiğimizi bileceksiniz. Fabitom.com, Web sitesi kullanıcılarına böyle bir değişiklik hakkında e-posta ya da diğer kişisel temaslarla bilgi vermeyecektir. Bu Web sitesini her ziyaret ettiğinizde, bu Politikanın tarihini kontrol etmenizi öneririz, böylece değişiklikleri Politikamızı gözden geçirmenizin ne zaman olacağını bileceksiniz. Lütfen bu Politikanın Fabitom.com tarafından çevrimiçi olarak toplanan tüm bilgiler için geçerli olduğunu unutmayın.

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANIMI.

Kişisel bilgiler, adınızı, posta teslimat adresinizi, e-posta adresinizi, ödeme yönteminizi (örneğin, kredi kartı veya bankamatik kartı) ve telefon numarasını ve diğerlerini tanımlamak ve bunlarla bağlantı kurmak için kullanılabilecek bilgiler anlamına gelir. Bu bilgiler kişisel bilgilerinizle birleştirildiğinde bilgi. Web sitemizde bulunan bazı hizmetleri kaydettiğinizde veya kullandığınızda, hizmetlerimizi ve pazarlama çabalarımızı sağlayabilmemiz, geliştirebilmemiz ve kişiselleştirebilmemiz için bize bazı kişisel bilgiler vermenizi rica ediyoruz.

Benzer nedenlerle, verdiğiniz kişisel bilgileri, sizin hakkınızda kamuya açık bilgilerle destekleyebiliriz. Bu kişisel bilgileri, kaydınızı, ödemelerinizi işlemek ve bu ve diğer konularda sizinle iletişim kurmak için kullanırız. E-posta adresinizi, size bültenler, promosyon duyuruları ve tüketici anketleri göndermek için de kullanabiliriz. Lütfen, hesap işlemlerinizle ilgili mesajlar da dahil olmak üzere bizden yazışip ayrılmamayı unutmayın.

Web sitesini kullanırken blog, marketplace veya Deadbeat Şikayet Merkezi gibi forumlara yorum veya diğer kişisel bilgiler gönderme fırsatınız olacaktır. Lütfen, bu tür bilgileri gönderdiğinizde, bu bilgilerin kamuya açıklandığını ve bu politikaya tabi olmadığını anlamanızı rica ederiz.

BİLGİLERİNİZİ GÖRÜNTÜLEME VE GÜNCELLEME.

Hesabınızla ilgili bize verdiğiniz kişisel bilgilerin gerçeğini ve doğruluğunu güncellemek ve korumak sizin sorumluluğunuzdadır. İletişim bilgilerinizi güncellemek istiyorsanız, Web Sitemizin Profil Düzenle bölümünü ziyaret ederek bunu yapmalısınız. Profili Düzenle’ye erişmek için oturum açmış olmanız gerekir.

GÜVENLİK.

Hesap bilgilerinizin gizliliğini korumaktan ve Web sitesi hesabımıza girdiğiniz bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz. Genel veya paylaşılan bilgisayarların veya korumasız mobil cihazların kullanıcıları Web sitesini her ziyaretin tamamlanmasından sonra çıkış yapmalıdır.

Ne yazık ki, hiçbir güvenlik sisteminin% 100 güvenli olacağı garanti edilemez. Buna göre, kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti edemiyoruz ve ona uygun olmayan erişimden dolayı sorumluluk kabul edemeyiz. Bu Web sitesini kullanarak veya herhangi bir yolla bize kişisel bilgilerinizi vererek, bu siteyi kullanımınızla ilgili güvenlik, gizlilik ve idari konularla ilgili olarak elektronik ortamda iletişim kurabileceğimizi kabul edersiniz.

 

Hesabınızla ilgili sorularınız varsa, lütfen Müşteri Hizmetlerine başvurun. Bu gizlilik politikasıyla ilgili sorularınız varsa lütfen Fabitom.com@gmail.com adresine e-posta ile gönderin.