Google Adsense’den Para Kazan

389

Google Adsense Nedir?

Google Adsense, bir reklam sistemi bütünlüğüdür. Bu sistem 2 toplantıdan oluşur. Promosyon dağıtıcıları ve yayıncıları (Adwords) var. Google adsense promosyonlarınızı bir siteye dağıtmak için öncelikle bir reklam hesabınız olmalıdır.

Google bu şekilde gerçekten titiz olduğu için, birkaç işten çıkarma yapabilir veya cevapları kaçırmış olabilirsiniz. Ayrıca, bu AdSense hesabını satın alma hakkında web’de bulduğum bir ipucunu size ileteceğim ve gerçekten çalışıyor

Google Adsense ile İnternetden Para Kazanmak Olurmu?

Bu yönetimi, web’den yüksek hassasiyet ve yüksek toplamlar elde etmek için en ideal yaklaşım olarak size reçete edebilirim. Bu reklamlarla başlayıp yalnızca onaylanmış bir AdSense hesabınız olması yetersizdir. Ek olarak çok sayıda misafir bulunan bir siteye ihtiyacınız olmalıdır.

fabitom.com

Adsense İle Para Kazanırken Diqqat Etmeniz Gerekenler

Adsense tarafından kontrol edilen sahte ve sahte snaplar tamamen önemsizdir ve daha sonra veya anında yasaklanma tehlikesi oluşturabilir. Bir AdSense hesabı ne kadar çok kurulmuş olursa, o kadar çok inanırdı. Benzer şekilde, tüm temel güvenlik önlemlerini eksi tüm potansiyel sınırlamaları derecelendirmesini aldıklarından, adsense yanıltmaya yönelik herhangi bir faaliyet önermiyoruz.

Yaşadığımız bir olay size iyi bir örnek olabilir. Gerçekten de, bazı durumlarda aldatılmış şeyleri harmanlamayan birkaç distribütör bile kısıtlıdır. İnternet’i ziyaret ettiğinizde, bir kene toplama adı altında birbirlerinin yerlerine dokunan birçok kişiyi, web sitesinde msn aracılığıyla tanıtımını bir kez tıklamanızı isteyen bireyleri, sizi dokundurmanızı isteyen kişileri keşfedebilirsiniz. (serpin, uçurun).

fabitom.com

 

Benzer şekilde, muhalefet oranının düşük olduğu gerekçesiyle Google sıralamasında en iyi sıralamada bulunma şansına sahipsiniz. Bir başka çeşit uzmanlık İngiliz ifadedir. İngiliz yerel ayarlarında gösterdikleri direnç, tercihen Türkiye’deki distribütörlerle aynı değildir. Bazı İngilizce bilgileriniz olması durumunda, bu yerel ayarlar sizi web’den kazançlı bir ödeme kapısı yapabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin