Google Adwords nedir?

398

Google Adwords, web sayfanızı Google’daki en üst sıralarda konumlandırmanıza olanak tanıyan ücretli bir araçtır ve bu da işinizin idareleri veya öğeleri için önemli olan kelimeleri boşa harcamış tıklama başına maliyetle (TBM) terkedilmiş tıklama başına maliyetle Dünyanın en büyük İnternet arayan Google’daki öğeler.

Google AdWords’ün en büyük bileşeni, finansal planınızın ne olduğuna bakmaksızın, Google’da yayınlanacak en hızlı ve en basit yaklaşım olmasıdır.

Peki Bu Sistem Nasıl Çalışır?

Google promosyonlarına odaklanmış bir yazı dizisi vermek için başlangıçta duyurmak istediğiniz kelimeleri seçersiniz, bu noktada o catchfrases’i en çarpıcı toplama ayarlarsanız, her adım atma şansınızdan kurtulursunuz. Google promosyonlarınızı görmek için ücret almayacaktır. Müşteri promosyonunu tıklar ve üzerine tıklarsa sizden ücret alınır. Açıkçası, TBM’ler, promosyonunuzu en iyi konuma yerleştiren tek şey değildir.

Google Adwords tanıtımcısı ve müşteri karşılaşmalarına ayak uydurabilmek için, 1’den 10’a kadar Kalite Puanları için bir catchphrase skoru atadık. Bir müşterinin Google’da arama yaptığı noktada, sizin ve sizin bu rakamları destekleyen rakiplerinizin TBM’lerini ve Kalite Puanlarını artırarak kaldırılırlar.

Bu takas bu söz kelimesi için sıranızı belirler. Google’ın yaptığı hesaplamada yapılan her takibi için, tüm yayıncılar benzer bir satış gerçekleştiriyor. Dolayısıyla, konumlandırma konumunuz her takipte Kalite Puanınıza bağlı olarak farklılık gösterecektir. Kalite Puanını belirleyen öğeler, Tıklama Oranı (TO), tebrik sayfanızın Kalitesi (Şeffaflık, Alakalı İçerik, Kolay Geçilebilirlik), Bekletilen kelimelerin tanıtımlarla ilişkilendirilmesi.

Haziran’ın bitiminden önce, doğru haritalama ve ardışık haritalama için çeşitli gelişmeler sunulmuştur. Bu iyileştirmeleri uygulamak için Google’ın arkasındaki en hayati amaç, yüzde 3’lük bir artışla normal bir artış beklemektir.

Bu gelişmelerin en zorunluluğu, yazım hataları için sunulan ilerlemelerdir. Doğru bir eşleşme olarak eşgüdümlü bir sözcük yanlış yazıldığında bir tanıtım gösterilmedi. Bu, potansiyel müşterilerin reklamı izlemesine engel oldu. Bununla birlikte, yeni unsurla bu durum ortadan kalkıyor.

Bu durumu anlamak için, örneğin, “taşlar” sözcüğünün doğru bir eşleşmesi durumunda, peşinat çubuğunda “garaj satışı” yapıldığında promosyon belirtilmedi. Bununla birlikte, bir daha asla ortaya çıkmayacak ve potansiyel müşteriler kaçılacaktır.

Google’ın bu gelişimi neden getirdiğinin arkasındaki en zorlayıcı motivasyon, takiplerin yüzde 7’sinin yanlış yazımlara bağlı olmasıdır. Bu gerçekten kritik bir figür. Özellikle, düşük harcama hesapları için doğru koordinasyonun kullanılması durumunda kritik bir rakamdır. Bu ilerleme ile düşük harcamalı hesaplar muhtemelen daha fazla değişiklik getirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin