Google Play Store için ücretsiz para alma yöntemi.

468

Ücretsiz uygulamalar güzel, ancak bazen harika uygulamalar para harcıyor. Neyse ki, Google, zaman zaman birkaç anket sorusunu yanıtlamak için size çeşitli Google Play kredisi kredileri hediye eden şık bir programa sahiptir; dolayısıyla, bu uygulamaları ödemek için kolayca doları ve senti toplayabilirsiniz.

Google Play Store Para Kazan

Açıkçası, yapmanız gereken tek şey bu. Google Opinion Rewards uygulamasını Google Play Store’dan indirin. Bu, Google Tüketici Anketleri’nden bir uygulama, şirketler ve pazarlamacılar için demografik özelliklerini daha iyi ele alacak bir program.
Ne düşündüğünü söyle

Google Opinion Rewards size, siyasi ortaklığın ne olduğu ve bir banliyöde veya bir şehirde yaşayıp yaşamadığınız gibi bir dizi demografik soru soracağını ve bu size cevaplanacak anketler vermeden önce. Bu, size en uygun soruları belirlemeye yardımcı olmak içindir. SSS sayfasında Google, “kullanıcılardan telefon numaraları, e-posta adresleri ve [fiziksel adresleri] gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgi talep ettikleri” anketlere izin vermeyeceğini açıkladı.

Uygulama, tüm anketlerin anonim olduğunu söylüyor ancak uygulama Google Play Store kredisini içine saklaması gerektiğinden Google hesabınızda oturum açmanız gerekiyor.
İlk birkaç soruyu yanıtladıktan sonra, bir anketin sizin için hazır olduğunu bildirmek için zaman zaman bildirimlerin gösterileceğini görürsünüz. Sorular “Hangisini daha çok seviyorsunuz?” “Bu şirket adını duyduğunuzda, ne düşündürüyor?” seçim için çeşitli cevaplarla birlikte. Uygulamalar, e-kitaplar, müzik ve videolar için kullanmak üzere Google Play hesabınıza bırakılan her şey 10 sentten bir dolara alabilirsiniz.
Bir süre sonra anketler görmüyorsanız, Google’ın belirli demografik bilgileriniz için mevcut herhangi bir anketi olmadığı için unutulmamalıdır. Çoğu kullanıcı haftada en az bir anket yapmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin