Google Siteyi Neden İndekslemiyor

86

Selam arkadaşlar bu gün neden google siteyi indexlemiyor bu hakda konuşacağız

Çoğu kişi, endeksli listelerin ana sayfasını aşmamaktadır. Bu keşfe göre, Google‘ın doğal liste öğelerindeki en iyi konumu, hareketin yüzde 33’ünü, ikinci konumun yüzde 18’ini aldığını ve etkinliğinizin kaldırıldığını gösteriyor.google

google index

Bu satırlarda sitenizin Google, Bing ve Yahoo tarafından zahmetsizce kaydedilmesi zordur.

Bir web site arama aracının liste öğelerini yenilemesi için muhtemelen yedi günden fazla süreye ihtiyaç duyulabilir. Bunun arkasındaki açıklama, sitenizin yeni olması ve herhangi bir yerden gelen bağlantısı yoktur.

Başlangıç ​​olarak, Google arama web sitesi yönetici cihazlarında bir kayıt yapın. Google’ı sitemap.xml URL’sine yedeklediğinizde ve buna dikkat çektiğinizde, URL’lerinizi yeniden taramanız gerekebilir. Olması gerektiği gibi, bileşeninizin çalışmadığı pek çok istek var (özellikle başka bir veya çok büyük siteye sahip olma ihtimaliniz var).

Bir Google Web Yöneticisi Araçları hesabı oluşturmamanızı tercih etmeniz durumunda, URL’nizi google’a eklemek için bu bağlantıyı deneyin: http://www.google.com/addurl/

Google, gönderilen tüm URL’leri listeye eklemez ve gönderilen URL’lerin listelerinde görünecek veya görüneceklerini öngöremez. Olması gerektiği gibi, eğer yeni siteniz süzüldüyse, kural olarak kayıt defterine yabancı gelmeden önce 14 gün sürer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin