İnstagram’dan Para Kazanmak: Ön Söz

405

Resim paylaşımı konusunda, biraz yanlış gösterildiğine inanıyoruz. Bunu yalnızca kendi ulusumuz için söylemiyorum. Grafide paylaşılan fotoğrafta bir öpücük aldığımda, herkesin pasta, pasta, vesilesiyle her gece masada bir kesmesi var. Bireyler, herkes için geçerli olan kaçınılmaz doğruları gözardı etmekten, dünya çapında bir yaşam izlenimi düşünmeye çalışıyorlar. Neden iddia edilen-öylesine-yiyiciler çok açığa çıkarılmış bu yüzden hayalgücünün herhangi bir uzantısı tarafından değilim. Tek başına sunulan bir sosyal uygulama, hangi kapasitede, kısa bir zaman aralığında Facebook ve Twitter gibi sağlam olabiliyor? çünkü şu an içinde olduğumuz orijinali yansıtmama ihtimaline bakmaksızın, yaşamak zorunda olduğumuz hayatı paylaşma şansımızdan bir tekerleniyoruz.

İnstagram, başlangıçta büyümeye başladığında en üst seviyedeki bir parçaydı ve haber yerellikleri burada açıkça iyi anlaşılmıştı ve şimdi bu başvuruyla büyük isimler değerlendirildikten sonra bir sürü dergi haberi çıkardı. . Harikaydı. Bu durum, bizim için çok önemlidir, çünkü her durumda temel konumumuz olan Instagram aracılığıyla fırsatlar organizasyonu yaparak web’den kazanç elde ediyoruz. İnsanın güvenle kar elde etme şansı vardır. Grafik, şimdi çeşitli sosyal hedeflerden çok daha fazla konuşuluyor. Geçen her an milletimiz bu eğitimden bir kişidir.

Gerçek şu ki, cep telefonlarıyla erişebildiğimiz bir uygulama olduğuna rağmen, Instagram diğer sosyal lokallerden daha canlı olarak kullanılmaktadır. Bunun arkasındaki amaç taşınabilir webli bireylerin şu andaki bilgisayarlara yaklaşmalarına ve web’e girmeleridir.

Halen, web üzerinden bir butik kayıt veya ayakkabı mağazası açarak nakit para kazanmanın nasıl yapılacağını açıklamaya çalışıyorum. Buradaki beklenti, bir mağaza veya mağaza açmaktır, sadece benzerliktir. Başka bir şey, yaptığımız işler, öğelerin resimlerini ve katılımları tanıtmak da dahil olmak üzere geçecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin