Jeff Bezos, Amazon’un hisse senedi yükselişinde Bill Gates’i geçerek dünyanın en zengin insanı.

285

Jeff Bezos, Amazon’un borsa yükselişlerinde Bill Gates’i geçerek gezegendeki en zengin adama dönüştü

Bill Gates’in Microsoft yazarlarının zenginliğinden 5, 1 milyar dolar fazla, Amazon’un yaratıcısı Jeff Bezos’un cuma günü Bloomberg News tarafından 93,8 milyar dolar değerinde olduğu bildirildi.

Amazon.com’un yazarı Jeff Bezos, webin fırtına mahzeni bırakma bölgesine 13 Eylül 1995’te girdiği taahhüdünde bulundu.

Amazon.com’un yazarı Jeff Bezos Douglas Hofstadter’ın “Liquid Concepts and Creative Analogies” adlı kitabının bir kopyasını elinde bulunduruyor. Bu kitap, e-perakendeciler tarafından çevrimiçi olarak satılacak. Amazon.com 1995’te piyasaya çıktı. (AP Photo / Ted S. Warren, 2005)

Jeff Bezos, 2015 yılında, The Museum of Flight’daki Bezos Seferlerinin Atlas Okyanusu Altındaki Apollo 12 Satürn V Roketindeki bir F1 motorunun geri kalan bölümlerini nasıl geri kazandığını tartışıyor. Amazon.com’un organizatörleri Bezos, Blue Origin ve The Washington Post’tur. Uzay adamı, Yıldızfilosu’nun “Star Trek: Beyond” filminin otoritesi olarak kaydedildi. (Erika Schultz / The Seattle Times)

1 Solomon’un organizatörü Jeff Bezos’un serveti, Cuma gününün sonu 5.1 dolar, Bloomberg News’ın ise 93.8 milyar dolar arasında … (AP) Devam ediyor

Amazon ve Microsoft hisseleri, Wall Street sınav görevlilerini, yenilik canavarları için etkili bir ışıltılı tazminatını düzeltmek için zorlayan katı para ile ilişkili sonuçlarla desteklenen seviyelere çıkmaya başladı. Hisse senedi alım satım sisteminin yalpalaması Bill Gates’den Jeff Bezos’un servetini geçti.

Amazon organizatörü Jeff Bezos, dünyadaki en varlıklı bireyin altın madalyasını topladı ve dünyanın sürüş Microsoft temsilcisi Bill Gates’i zorladı. Çevrimiçi perakendecinin hisse senedi tahminleri umut verici bir kar raporundan sonra yükseldiğinden beri.

Wall Street’teki incelemeciler yenilik canavarları için etkili parlak fikirlerini düzeltmeye çalışırken, hem Amazon hem de Microsoft hisseleri sağlam üç aylık bütçe sonuçlarıyla desteklenen rekor düzeye ulaştı.

Amazon’un teklifleri% 13.2 artışla 1.100.95 $ ‘a yükseldi. Bu, Microsoft’un sağlam gelirini – yüzde 6.4, 83.81 dolarlık bir teklif – incelemeyle yetersiz yaptı. Bu arada Amazon hisse senetleri, Bezos’u gezegendeki en varlıklı adam yaptı ve kısa bir süre önce Temmuz ayında 1.000 $ ‘a ulaşan Bloomberg News tahminleri vardı.
Bloomberg, bezos’un zenginlikleri, bu yıl 28,5 milyar dolarla satın alınması üzerine o noktada değil, amazon’daki payı başına 16 hisse, şarta bağlı olarak 93,8 milyar dolar değerinde kaldı. 88,7 milyar dolar değerinde Gates, 2017 yılının her 6,6 milyar dolarlık gelişme kaydettiğini bildirdi. (iki yıl geride kalmış olmamasına rağmen, Microsoft’un düzenleyicisi 150 milyar dolar haklı Microsoft’un organizatörü, tüm sorunlara rağmen haklı düşünülüyordu.) Google’ın millet mektubu sırayla ve enformasyon, diğer yenilik kuruluşlarıyla katı gelir raporları da dahil olmak üzere, Nasdaq bileşik endeksi, bugüne kadarki yüzde 2,2’lik artışla, cuma günü zorla tırmanan sebeplerin çoğunu aldı. eğilimi Amazon’da olduğu gibi son çeyrekte daha fazla kar vermiyor ve 43.7 milyar dolar rekor 256 milyon dolar kazandı. Bununla birlikte, finansal uzmanlar, organizasyonun Amerika Birleşik Devletleri, çevrimiçi perakende vitrini baskın konumu ve yeni pazar kazanan tarih, amazon’ın daha sonra kazanabileceği daha fazla onur bahis imkânı sunuyor. Wedbush menkul kıymetler uzmanı Michael pachter “organizasyonunda dikkat çekici artışlar ortaya koymayı seçebilir” dedi. Seattle organizasyonunun üç ayı, önceki yıldaki fırsatlarla karşılaştırıldığında, her yedi yıldaki son yedi paundun yüzde 29’u genişledi. Bu tutarlılık, Sermaye piyasalarının uzmanı Mark Mahaney, organizasyonun başka bir girişim sınıflandırması olarak gözlemlendi. Para Caddesi, üreticilerin alışveriş yaptığı zenginlikler – hayır ve hayati önem taşıyan şeyler – güvenilir bir gelişme nedeniyle ödüllendikleri için teklif maliyeti orta, örneğin Amazon “Web fiber” denilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin