Neden Adsense Hesabımda Sıfır Görüyorum?

305

İnsanlar sık ​​sık, Adsense hesabımda neden sıfır gördündüğünü soruyor

Son zamanlarda, Adsense ile anlaşmaya gerek olmayan nedenlerin önemli bir ölçüsü olduğunu söyledim. Yine de, çıtçıt bırakma konusundaki bazı önemli açıklamalar altına kaydedilir, böylece bir kez daha engellenebilirler.

Bu noktada, bireylerin gelirinde bir ton etkiye sahip çok şey görmeniz gerekir.

Bireyler sık ​​sık bu şeyleri gözden kaçırmaya başlarlar ve yüksek bir hareket ölçümü alarak ve bazı Adsense reklamlarını blogda koyarak keşfetmek için farelerinden yararlanma kapasitesine sahip olacaklarına inandıklarını düşünüyorlar. Hayır, o şekilde düşündüğün şans eseri, hayatında hep sıfır göreceksin.

Her halükarda, kayıtta 3 veya 4 rakamı görmeniz gerektiğinde, o noktada onlarla baş etmek zorundasınız.

Bütün Verileri Hazırla
Bireyler, Adsense hesabım onaylandığında düzenli olarak heyecanlıyız Büyük bir mağaza yapmaya başlayacağım, yalnızca promosyon bloglamalıyım. Yanlış düşünenlerin olduğunu söylemeyeceğim, ancak korkunç davranıyorlar.

Adsense hesap sahiplerine gittiğinizde, kayıtlarındaki basit sıçrama, promosyon kodunu kapatır ve çevrimiçi dergilerine koyar. Ayrıca, izlemek için promosyona bastığınız noktaya kadar bekleyin. Aynı şekilde davranıyorsanız, on yıllık duraklamamıza rağmen hiç kimsenin tanıtımınıza dokunmayacağını belirtmem gerekiyor.
Birçok kişi sık sık Adsense kar kaybına yol açar ve atlama oranını artıracak bir bağlantı olduğunu göz ardı. Dahası, ikisi her blogun muazzam düşmanlarıdır.

İletişimlerinizin her birini ilişkilendirmeye çalışın; aslında Adsense reklamlarınızın tıklanma ihtimalini yüksek tutması için bir daire oluşturduğu gerçeği ışığında.

Bireylerin blogunuza harcadığı ek süre, en kısa sürede reklamlarınızı almanız olasılığı daha yüksektir ve etkili bir blog oluşturmak için önem taşıyan makul bir atlama oranı elde edersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin