Oyun Oyna Para Kazan

1091

Günlük iş masrafları için para kazanmak isteyen işsiz bir genç mısınız? Yakın zamanda işinizi kaybettiniz mi? Gelecekteki faturalar için para lazım mı? Endişelenme! Sadece evinizin rahatlığında birkaç oyun oynamalısınız. Evet, doğru okudunuz! Bu blogda, para kazanmanıza yardımcı olabilecek altı ilginç oyundan bahsedeceğim. Hadi başlayalım!

1. Swagbucks

Swagbucks arama motorunu kullanan üyelere ödülleri veren bir çevrimiçi ödül programı olarak başladı. Şimdi şirket kendisini bir GPT sitesine dönüştürdü.

Swagbucks’da, çevrimiçi halihazırda yaptığınız şeyler için para kazanabilirsiniz. Açıkçası oyun oynamak, bu web sitesinde para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Burada her zamanki kelime ve çarşı oyunları sunulacak.

Oyunlar oynayarak (rastgele) “Swagbucks” olarak da bilinen kredileri kazanabilirsiniz. Burada, oyun sadece seçeneklerden birini temsil ediyor. Diğer para kazanma alternatifleri arasında alışveriş yapmak, anket yapmak, arkadaşları yönlendirmek, web’de arama yapmak ve çok daha fazlası yer alıyor.

Swagbucks’u Amazon hediye kartları, kupon kodları ve diğer şaşırtıcı bazı ödüller şeklinde kullanabilirsiniz ya da oyun kredilerini, PayPal hesabınıza aktarılabilen nakit para birimine dönüştürmelerini isteyebilirsiniz.

2.  Exodus3000

Exodus3000, en popüler çok oyunculu RPG strateji oyunlarından biridir. Burada, yaklaşık 1000 yıllık bir gelecek zaman çerçevesine taşınacaksınız. Oyun öyküsü, bir felaket olayı nedeniyle Dünya’nın artık sürdürülebilir bir yaşam gezegeni olmadığını belirtir. Tüm sakinlerin, ana tabandan sağa mineraller ve “Mars Dolar” (oyunun para birimi) bulması görev yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin