Sıkca Sorulan Sorular

İnternetten Para Kazanmak Konusunda Bilgim ve Tecrübem Yok, Ben de Kazanabilir miyim?


1.Master Kazanç, İnternetten Para Kazanmak konusunda sıfır bilgisi olanlar için en temelden başlayıp zirveye doğru adım adım bir yolculuktur. O yüzden Master Kazanç’ın esas sizler için hazırlandığını bilmenizi isterim. Sonuç olarak evet siz de internetten para kazanabilirsiniz.

Not: İnternetten para kazanmak diploma gerektiren bir iş değildir, sizden büyük bir zeka veya tecrübeniz olmasını da beklemiyoruz, ancak bu setten maksimum fayda alabilmek için en azından basit bir internet kullanıcısı olmanız gerekmektedir, örneğin bir üyelik formunu doldurabilmeli, facebook, mail gibi basit işlemleri yapabiliyor olmanız gerekir (Evet bunları yapamayanlar da var maalesef!)

İnternetten Para Kazanma İşi Tam Olarak Nasıl Bir İştir? Neler Yapmamız, Ne Kadar Vakit Ayırmamız Gerekiyor?


Normal hayatta nasıl para kazanırız? Bazılarımızın bir mesleği vardır, bazıları ticaret yapar, bazıları memurluk yapar vs. Bunların hepsi aslında normal hayatta para kazanmak için bir yoldur. İşte internetten para kazanmanın da yolları vardır, satış ortaklığı, cpa marketing gibi. Biz sizlere bu yöntemlerin neler olduklarını ve nasıl uygulandığını öğretiyoruz, siz de uygulayarak para kazanıyorsunuz, bu kadar basit aslında.

Ne kadar vakit ayırmam gerekiyor aslında komik bir sorudur. İnternetten para kazanmada amaç zaten kendi işinin patronu olmaktır, canınız ne kadar isterse o kadar vakit ayırırsınız, canınız ne zaman isterse o zaman çalışırsınız! İllaki bir vakit aralığı istiyorsanız günlük 1-2 saat yeterli olacaktır. Sistemi oturttuktan sonra AYDA 1-2 saat çalışmak bile yeterli olacaktır.

 

Madem Bu Kadar Çok Kazanıyorsunuz, Neden Bunları Bizimle Paylaşıyorsuz?


En çok karın ağrıtan soru bu olsa gerek. Bu soruyu birkaç madde halinde açıklamaya çalışalım;

  1. Öncelikle benim internetten gerçekten para kazanıp kazanmadığım konusunda şüpheniz varsa, lütfen ana sayfaya giderek bizzat internetteki hesaplarıma girerek sizlere kazançlarımı gösterdiğim videoyu ve resimli kazanç kanıtlarını inceleyiniz. Eğer incelediyseniz ‘’Madem’’ yaklaşımı ve şüphesini gidermiş olmalısınız.
  2. İnternetten para kazanmayı ben bulmadım, ben sadece öğrendiğim ve kendim geliştirdiğim bilgileri tecrübelerimle birleştirerek sizlere aktarıyorum. Yani sizin bu yöntemleri öğrenmeniz benim kazançlarımı hiçbir şekilde etkilemez. Sizin bu yolları öğrenmeniz ve internetten para kazanmanız beni etkilemezken, neden sizinle paylaşmayım?
  3. Ben hem satış ortaklığından hem de eğitim yoluyla ürün sahibi olarak para kazanıyorum. Sonuçta aramızda bir ticaret var, siz benim bilgilerimi satın alarak bir şeyler öğreniyorsunuz, bende bunun karşılığında para kazanıyorum, bunda kötü bir şey var mıdır? Sürekli olarak bir şeyler öğrenmek için para harcamıyor muyuz? Örneğin dil öğrenmek için kurslara, sınavlar kazanmak için dershanelere gidiyoruz, yani bir şeyler öğrenmek için sürekli para harcarken, size birinin internetten para kazanmayı öğretecek olması kötü bir durum mudur?
  4. Biz sizinle rakip 2 süpermarket değiliz! Aramızdaki ilişki öğretmen-öğrenci ilişkisidir. Nasıl bir öğretmen yıllarca emek verip öğretmen olduktan sonra bu iş üzerinden para kazanabiliyorsa ve bu mesleği büyük bir gururla yapıyorsa bizimkisi de aynıdır. Hiç öğretmenlerinize madem bu kadar biliyorsunuz neden bunları bizimle paylaşıyorsunuz dediniz mi? Biz de bir öğretmen gibi bu işi büyük bir gururla yapıyor, insanlara bir şeyler, hem de çok önemli şeyler öğretmenin sevincini yaşıyoruz.
  5. Her şeyi bir kenara bırakalım; Eminim hayatınızda birilerine bir şeyler öğretmişsinizdir. Bu bir ustanın çırağı eğitmesi, hatta bir anne veya babanın çocuğuna eğitim vermesi bile olabilir. İnsanlara bir şeyler öğretebilmenin, faydalı olabilmenin ve öğrettikten sonra onların başarılı olduğunu görmenin verdiği hazzı hiçbir şey veremez.

Madem İnternetten Para Kazanılıyor, Neden Herkes Bu İşi Yapmıyor?


Buda çok enteresan ve internetten para kazanmayı Loto oynamak gibi gören kişilerin sorusudur! Bir nevi aslında insanların internete bakış açılarını da ortaya koymaktadır. İnternetten para kazanmak öğretmenlik, esnaflık, memurluk, doktorluk vs. gibi ciddi bir iştir, her iş gibi emek vermeniz gereken durumlar ve para kazanacağınız dönemler olacaktır. Doktorlar da çok iyi kazanıyor, avukatlar da öyle, neden herkes doktorluk ve avukatlık yapmıyor? Bu bir tercih meselesidir, kimi tercih etmez, kiminin zeka seviyesi yetmez, kimi dener yapamaz, kimi inanmaz ve başlamadan biter bu işi onun için, yani sonuç olarak herkes neden bu işi yapmıyor diye sormak abesle iştigaldir.

İnternetten Para Kazanmak Kolay Para Kazanmak mıdır? Hemen Zengin Olabilir miyim?


Kolay para kazanma ve hemen zengin olma hayalleri kuran kişiler hayal kırıklığına uğrayacaktır! İnternetten para kazanmak loto oynamak değildir, öncelikle bunun farkında olmalısınız. Ama iş olarak internetten para kazanmak kolaydır; Evinizde, çayınızı kahvenizi yudumlarken günlük birkaç saat çalışmak, patron stresi olmadan kendi işini yapmak ve muhtemelen normal hayatta kazanabileceğinizden fazlasını kazanmak sizce de kolay değil midir? İşte bu noktada ince bir çizgi vardır, internetten para kazanmak iş ve çalışma koşulları olarak kolaydır, ancak kolay para kazanmak değildir.(Loto, bilet, şans oyunları, miras gibi çalışmadan elde edilen kazançlardır kolay para)

Çalışmadan Para Kazanabilir miyim?


Tabi ki kazanamazsınız. Ancak Master Kazanç sizlere bir süre emek verdikten sonra (1-3 ay gibi) kazançlarınızı otomatikleştirmeyi öğretmektedir. Yani bir süre sıkı bir şekilde çalışıp emek verdikten sonra kazançlarınızı otomatiğe bağlayıp çalışmadan, gezerken, tv izlerken, başka işler yaparken hatta uyurken bile para kazanmanız mümkündür. Yani arada yine ince bir çizgi vardır, bu çizgiyi görebiliyorsanız internetten para kazanmanın ilk adımını geçtiniz demektir.

İnternetten Para Kazanmak Gerçekten Mümkün müdür?


İnternet üzerinde günlük olarak milyar dolarlar dönmektedir, artık yemeklerimizi bile internet üzerinden söylüyor, giyim alışverişine kadar (asla yapılmaz denen şey!) internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bizim yapacağımız iş satış ortaklığı, yani bu gibi alışverişlere aracılık etmek. Şimdi ben size soruyorum, durum böyleyken internetten para kazanmak nasıl mümkün olmaz?

Yaş Sınırı Var mıdır?


Bu işi yapabilmek için herhangi bir yaş sınırı yok ancak kazançlarınızı çekebilmeniz için vardır. Zaten mantıken düşündüğünüzde 18 yaşından küçük birinin kendine ait hesabı yoktur, böyle bir durumda internetteki hesaplarınızı ailenizden birilerinin üstüne açabilir veya aile kontrolü altında kendinize hesap açtırabilirsiniz (bankalarca böyle bir olanak sağlanıyor mu tam olarak bilemiyorum)