Tumblr’dan Para Kazan.

594
Tumblr dan para kazan

Yahoo tarafından edinilmesinin ardından daha belirgin olan ücretsiz blog faydası olan Tumblr, diğer yarışmacılarla karşılaştırıldığında beklenmedik bir yapıya sahiptir. Kendisini ayırıcı kılan bir unsur, bir sosyal aşama ve bir blog yararıdır. Tumblr bloglama ile sınırlı değildir. Bu aşamada, uzun blog girişleri, resimler, müzik, gif’ler, canlılık ve farklı kayıtlar paylaşılıyor.

Tumblr’dan Para Nasıl Kazanılır.

Tumblr tamamen Facebook’un fan sayfalarına benziyor. Tüylü Tumblr sayfasından sonra alabilirsin. Sonra aldığınız sayfanın gönderdiği tüm maddeler açılış sayfanızda gösterilir. Aynı şekilde, karşılıklı maddenin umurumda olmadığı şans eseri tek bir işaretle yeniden etiketleyerek kendi Tumblr sayfanızı dağıtma fırsatına sahipsiniz. Bu bileşenle, özellikle çevrimiçi ağlardan geri bağlantı kurmak isteyen siteler yaygın Tumblr sayfalarında tanıtım yaparlar.

Tüm web tarayıcıları, özellikle Google, ortak oldukları ışığında Tumblr’dan sitelerine olağanüstü derecede önemli olduğunu keşfederler. Bu aşamada Google sıralamasında yükselmek umuduyla blog sahipleri için son derece önemli bir arka bağlantı varlığı gerçeği ışığında web sitesi yöneticisi tartışmalara Tumblr kar elde etmek için bir çekim birkaç iş adamları vardır.

Tumblr’dan Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Lazım.

Birincil etkinlik, akla gelebilecek en ilginç maddeyle Tumblr blog sayfasını doldurmaktır. Açıkçası, bunu sıkça ve güvenilir bir şekilde yapmanız esastır. İlk bakışta, yaygın Tumblr sayfalarında bir öpücük almak değerli olabilir. Böylece, Tumblr’a enerji yatırma şansına atlanan bireylerin paylaşımı nasıl takdir ettiğini göreceksiniz. Benzer bir Tumblr blogunu açarak, çok daha kısa sürede çok sayıda adanmış kişiyi bulma şansına sahip olacaksınız.

Glif ve canlılık tarzında daha fazla resim paylaşan Tumblr web sitelerinin ünlü olduğunu söyleyebilirim. Bu tür bir faaliyetle kısa bir zaman aralığında hedefe ulaşmak kaçınılmazdır. Resmi olarak büyük bir çok gif, sürekli Tumblr’da paylaşılıyor. Aralarındaki en iyileri seçerek reblog yapma olasılığı ne olursa olsun, birkaç saniyede açtığınız blog adanmışları kazanacaktır. Belli bir sayı elde ettiğinizde, Tumblr’dan nakit para kazanmak için geri bağlantı konsantrasyonları yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin